0
0
0

Бездоганний Power Bank!

Внешний аккумулятор iWalk Secretary Plus 10000mAh White

iWalk - це бренд, який став визнаним більш ніж в 40 країнах завдяки своїм інноваційним розробкам. iWalk мало-помалу зарекомендував себе як один з самих надійних виробників аксесуарів для техніки Apple. Протягом двох років поспіль він отримує нагороду iBrand Award (нагороджується лише 20 брендів з усього світу - при цьому беруть участь 400 претендентів - за кращі аксесуари для пристроїв Apple). iWalk виробляє сертифіковані Apple товари.

iWalk Secretary Plus 10000mAh White

Power Bank - не просто аксесуар, це дуже потрібний аксесуар. Порівняти можна з чохлом, але навіть той, хто ніколи не користується кейсами або чохлами, час від часу використовують power bank. Подібні гаджети значно полегшують життя, а час від часу виручають в найбільш необхідні моменти.

Він компактний

iWalk Secretary Plus 10000mAh White

Одним з найголовніших параметрів для павер банку є компактність. Адже його необхідно мати завжди під рукою, а коли смартфон заряджається - іноді доводиться тримати в руках або в маленькій сумочці, типу Ferrino Aere RFID. За параметрами iWalk Secretary такий же, як звичайна кредитна картка! А вага становить всього лише 200 грам.

10000 мАг

iWalk Secretary Plus 10000mAh White

Якщо в пріоритеті малі габарити і маса - це може означати і малу ємність батареї. Але тут вона становить аж 10000 мАг! І всередині не китайські елементи, а батареї LG. Компактність грає велику роль, адже це - важлива робоча складова подібного пристрою.

Він пластиковий

iWalk Secretary Plus 10000mAh White

Відразу назріває питання, що тут хорошого? Є Power bank Xiaomi на 16000 мАг, вони бувають і на 10к, і на 5к. І загальне в цих пристроях одне - металевий корпус. Це дає суттєвий мінус - вони дряпають пристрій! З'являється необхідність, даний павер банк ховати в чохол (Xiaomi, до слова, випустила такі) або смартфон. Xiaomi з металевим корпусом дряпає корпус телефону, і, виходячи з цього, павер банк повинен бути тільки пластиковим. Він тулиться до задньої сторони смартфона під час підзарядки і не пошкоджує кришку.

Відеостенд

iWalk Secretary Plus 10000mAh White

Це приємна дрібниця, яка не має у інших виробників. На корпусі є рухомий елемент - маленька підставка для смартфона. Просто висуваєте і ставите пристрій. Зручно в літаку, наприклад. І конструкція надійна.

iWalk Secretary Plus 10000mAh White

USB + Lightning + Micro USB

iWalk Secretary Plus 10000mAh White

Тепер поговоримо про саму цікаву особливість. У iWalk Secretary Тепер поговоримо про саму цікаву особливість. У iWalk Secretary є не тільки USB-порт, як і у всіх павер банках, але і два вбудованих шнура: Lightning і Micro USB. Це зручно, адже тепер немає потреби носити з собою два різних USB. Всього лише виймається потрібний USB і вперед. Можна заряджати практично будь-який Android смартфон, iPhone, iPad, екшн камеру і багато іншого.

Одночасна зарядка трьох пристроїв

iWalk Secretary Plus 10000mAh White

Тепер переходимо до екзотики. Не кожен павер банк, навіть має кілька портів, може одночасно заряджати кілька смартфонів. Від iWalk Secretary одночасно можна заряджати три пристрої, причому різних, навіть iPad. Найцікавіше попереду, Ви можете заряджати три пристрої в той момент, коли power bank стоїть на зарядці!

На виході струм 2.4A, значить, що iPad буде заряджатися так само швидко, як і від рідного адаптера.

Є ще одна родзинка - голосовий асистент. Через це, пристрій і називається iWalk Secretary. Є ще одна родзинка - голосовий асистент. Через це, пристрій і називається iWalk Secretary. Гаджет може голосом повідомляти вам різну інформацію про стан заряду, вітати власника і так далі. Причому записані кілька різних фраз під різні сценарії, а також є індикатор заряду батареї, голос можна як вимкнути, так і включити, хто як вважає за краще.

Коментарів: