0
0
0

4 правила догляду за рюкзаком Kanken

Маємо важливу інформацію, щодо продукції Fjallraven, а саме рюкзаків з тканини G-1000 чорного кольору (Raven, Kanken No. 2, тощо)

Матеріал G-1000 має склад: 65% поліестер, 35% бавовна. Компанія використовує спеціальні техніки фарбування з метою зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. 

В комплексі ці чинники впливають на довговічність чорного кольору. При постійному контакті з прямим сонячним промінням помічається зменшення яскравості та насиченості чорного.

Загальновідомо, що бавовняні тканини не люблять прямих сонячних променів. Для розуміння процесу, наводимо приклад. Бавовняна футболка чорного кольору при активному використанні влітку вже за пару місяців втрачає початковий колір. 

Вицвівший на сонці рюкзак з чорної тканини G1000 бренду Fjallraven - це не гарантійний випадок, це особливість матеріалу. Радимо воскувати річ, адже дана процедура захищає матеріал не тільки від опадів, а й від впливу сонячного проміння.

Важливий момент щодо Kanken

Щоб отримати дійсно яскраві кольори, Fjallraven використовує спеціальну техніку фарбування. В свою чергу це означає, що є вірогідність підфарбування вашого одягу, особливо світлих тонів. 

Тому ми рекомендуємо після покупки промити рюкзак в теплій воді, перш ніж почати його використовувати.

4 правила догляду за рюкзаком Kanken

1. Не стояти на прямих сонячних променях

2. Не митися в пральній машині

3. Не брати в себе більше ніж можеш винести

4. Не застібати блискавки занадто щільно

Як правильно доглядати за рюзкаком Fjallraven Kanken?

Що б ви не робили, не кладіть Kanken в пральну машину. Замість цього вимийте брудні сліди теплою водою, м’яким миючим засобом та м’якою щіткою чи губкою. А якщо мова заходить про сушку, слід повісити Kanken у добре провітрюваному приміщенні, що не піддається впливу прямих сонячних променів. Найпростіший спосіб почистити Kanken взяти засіб для миття, намочити м'яку губку в холодній воді і рівномірно розподілити засіб по поверхні рюкзака. Почекати п'ять хвилин і охайно прополоскати в холодній воді. Дати стекти, потім вирівняти його, щоб при висиханні не залишилося заломів, і далі досушувати горизонтально.

Правила догляду за рюкзаком Kanken

Не переповнюйте Kanken. Стандартний рюкзак Kanken Original має об’єм 16 літрів, і хоча у нас немає офіційного максимального навантаження, не носіть в рюкзаку більше трьох кілограм.

Не ставте також ноутбук у звичайний рюкзак Kanken. Задня кишеня створена для папок, блокнотів, можливо планшетного комп'ютера, але не для ноутбука. Це надто сильно напружує лямки та блискавки. Замість цього придбайте рюкзак для ноутбука.

Якщо в застібках Kanken щось застрягло, не тягніть застібку з силою. Натомість використовуйте трохи масла або прозорого бальзаму для губ, щоб послабити блискавку. Потім обережно спробуйте відкрити і закрити її.

Якщо з’являються дірки, відразу їх зашийте. Чим довше ви їх залишатимете, тим більше вони стануть і потім їх буде майже неможливо відремонтувати.

І нарешті, не залишайте Kanken під прямими сонячними променями. Колір зів’яне. Kanken любить тінь або непряме сонячне світло.