0
0
0

Площадка Standard Plate (PL-S1)

Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Площадка
Бренд товару: Peak Design
Зовнішні розміри: 3.8 см x 3.8 см x 1.4 см
Вага: 22 г
Гарантія: 3 роки
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

Стандартна площадка поставляється зі стандартним Capture® Camera Clip. Вона сумісна з більшістю штативів ARCA-типу, входить в Capture® в 4-х напрямках, і містить 4 петлі для під’єднання Micro-Anchors®. Цільнометалева конструкція, порошкове фарбування.

Особливості

  • ARCA® сумісність – стандартна пластина Standard Plate входить в головку практично всіх штативів типу ARCA® в 4-х напрямках.
  • 4-стороння сумісність з Capture® - Standard Plate входить в Capture Camera Clip в 4-х напрямках, що дозволяє швидко позиціонувати камеру під кутом 90 градусів для безпечної і зручної заміни об'єктива. Standard Plate сумісна з кожним пристроєм Capture.
  • Професійна якість і функціональність – пластина виготовлена з литого алюмінію, покритого порошковою фарбою, стіка до атмосферних впливів, довговічна.
  • Міцна, проти поворотна підкладка - ми протестували сотні матеріалів, поки не знайшли ідеальне поєднання міцності і зчеплення - при затягуванні за допомогою шестигранного ключа, наші пластини практично не піддаються прокручуванню.
  • Сумісні з Leash™ і Cuff™ - Standard Plate має 4 петлі, які дозволяють під’єднати Peak Design Micro-Anchors™, так що ви легко прикріпити будь-яку камеру.

Характеристики

Артикул: PL-S1

Вага: 22 г

Розміри: 3.8 см x 3.8 см x 1.4 см

Характеристики
Характеристики
Тип товару Площадка
Бренд товару Peak Design
Зовнішні розміри 3.8 см x 3.8 см x 1.4 см
Вага 22 г
Гарантія 3 роки
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.