0
0
0

Площадка PROplate (PL-PP-1)

Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Площадка
Бренд товару: Peak Design
Зовнішні розміри: 5.2 см х 3.8 см х 1.04 см
Вага: 25 г
Гарантія: 3 роки
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

Площадка ProPlate ™ працює зі штативами ARCA® типу, а також може бути налаштована, щоб відповідати як штативам ARCA-типу, так і Manfrotto® RC2. Входить в Capture® в 4-х напрямках. Містить 4 петлі для кріплень Anchors. Механічно оброблена анодована конструкція.

  • Працює зі штативами Manfrotto® RC2 і ARCA® - площадка ProPlate одразу готова до використання майже з усіма головками штативів ARCA-типу. Якщо вам потрібна сумісність зі штативами Manfrotto RC2, просто встановіть два адаптера (адаптери та монтажний інструмент входять в комплект) і ProPlate працюватиме як зі штативами ARCA, так і Manfrotto RC2.
  • Працює з Capture® в 4-х напрямках – площадка ProPlate вставляється в Capture в 4 напрямках і сумісна з будь-яким кріпленням Capture коли-небудь побудованим. Зі встановленими адаптерами до RC2 площадка ProPlate вставляється в Capture в 2 напрямках.
  • Професійні високоякісні матеріали і конструкція - площадка виготовлена з анодованого, механічно обробленого алюмінію. Матеріали стійкі до атмосферних впливів і подряпин, а гладка поверхня входить і виходить з Capture без особливих зусиль.
  • Надійне кріплення – приєднується за допомогою 4 мм шестигранного гвинта, а також звичайної монети, тобто ви завжди будете мати можливість надійно затягнути або легко видалити площадку ProPlate.
  • Міцна, стійка до вигинів прокладка - яскраво-червона лита прокладка не допустить скручування пластини при приєднанні до камери, і надає пластині гладкий, унікальний зовнішній вигляд.
  • Сумісна з усіма ременями Peak Design - містить 4 петлі, спеціально призначені для кріплень Anchors, тобто ви можете використовувати ProPlate (і Capture) з будь-якими/усіма ременями Peak Design.
Характеристики
Характеристики
Тип товару Площадка
Бренд товару Peak Design
Зовнішні розміри 5.2 см х 3.8 см х 1.04 см
Вага 25 г
Гарантія 3 роки
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.