0
0
0

Площадка MICROPlate (PL-M1)

Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Площадка
Бренд товару: Peak Design
Зовнішні розміри: 4.3 см х 2.9 см х 1.5 см
Вага: 22 г
Гарантія: 3 роки
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

MICROPlate ™ виробляється для користувачів компактних камер, яким потрібна пластина з можливістю швидкого та легкого з’єднання, а також дуже маленькою основою для уникнення перешкод об'єктива або батарейного відсіку. MICROPlate ™ сумісна з штативами типу ARCA, рухається в Capture® в 2-х напрямках і має 1 петлю для ручного ременя або Micro Anchors™. Анодована механічно оброблена конструкція.

Особливості

Примітка: Більшість компактних не дзеркальних камер з автофокусом будуть прекрасно працювати з іншими нашими пластинами швидкого приєднання і не потребуватимуть MICROPlate. Ґрунтуючись на досвіді наших клієнтів, ми спеціально рекомендуємо MICROPlate для наступних марок і моделей: камер серії Sony NEX, камери Nikon 1 серії, Canon EOS M, Olympus PENs, і взагалі будь-якої камери з корпусом тоншим ніж 25 мм.

  • Маленька основа для маленьких камер - деякі компактні не дзеркальні з тонким корпусом камери мають об'єктив, що може виступати нижче нижньої частини корпусу камери, відсік для батареї розташований дуже близько до основи штатива або дуже тонкий корпус з недостатньою кількістю місця для стандартної пластини швидкого з'єднання. MICROPlate™ дозволяє Вам більш легко користуватися цими маленькими камерами з Capture®.
  • Сумісна зі штативами типу ARCA® - MICROPlate™ входить практично в будь-який штатив типу ARCA® в 2-х напрямках.
  • Сумісна з Capture® - MICROPlate входить в Capture® в 2-х напрямках, у зворотньому напрямку сумісна з будь-яким елементом Capture® коли-небудь побудованим.
  • Професійні високоякісні матеріали і конструкція - пластина з анодованого, обробленого алюмінію, який пройшов комп’ютерно цифровий контроль (CNC). Захищена від непогоди, стійка до подряпин, і гладка обробка дозволяє легко ковзати в та з Capture®.
  • D-образний з’єднувальний гвинт - усі наші PROпластини оснащені D-образними з’єднувальними гвинтами з 4 мм внутрішнім шестигранником. Внутрішній шестигранник забезпечує безпечне з'єднання, а D-образне кільце дозволяє приєднати пластину до ремінця у вигляді петлі.
  • Міцна, стійка до вигинів прокладка - яскраво-червона лита прокладка не допустить скручування пластини при приєднанні до камери, і надає пластині гладкий, унікальний зовнішній вигляд.
  • Ручний ремінь та петля Micro Anchor ™ - MICROPlate має 1 надміцну петлю для з’єднання з ручним ременем або з Peak Design Micro Anchors™.

Характеристики

Артикул: PL-M1

Вага: 22 г

Розмір: 4,3 см х 2,9 см х 1,5 см

Характеристики
Характеристики
Тип товару Площадка
Бренд товару Peak Design
Зовнішні розміри 4.3 см х 2.9 см х 1.5 см
Вага 22 г
Гарантія 3 роки
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.