0
0
0

Кріплення Capture PRO with ARCAplate (CCC-2.0PA)

Відгуки:
(4)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Кріплення
Чохол: В комплекті
Бренд товару: Peak Design
Матеріал: Алюміній
Зовнішні розміри: 10.4 см х 5.2 см х 2.8 см
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

Тримач для фотоапарата CapturePRO® - найкраще, найвисокоякісніше рішення для перенесення камер. Переносьте будь-яку фотокамеру на будь-якій лямці рюкзака, поясі або сумці. Цільноалюмінієва, екстра-міцна конструкція. Сумісний з різними типами штативів, і може бути використаний в якості головки штатива.

Особливості Кріплення Capture PRO

 • Утримує будь-яку камеру: повнокадрові DSLR, DSLR з Crop-датчиком, компактні не дзеркальні фотокамери, GoPro з POV Kit (продається окремо).
 • Достатньо стійкий до будь-якого фізичного впливу: замок швидкого спуску витримує більш ніж 90 кг навантаження.
 • Працює зі штативами ARCA-типу: візьміть свою камеру з CapturePRO і поставте її прямо в ваш штатив ARCA-типу.
 • Працює зі штативами Manfrotto RC-2: виберіть опцію DUALplate і ваша камера підійде до обох штативів: ARCA і Manfrotto® RC2.
 • Цільноалюмінієва конструкція: CapturePRO пишається професійною якістю створеною для використання в особливо жорстких умовах.
 • Може використовуватись в якості фіксатора штатива: CapturePRO можна пригвинтити на верхній частині штатива і використовувати як фіксатор швидкого від'єднання.
 • Кріпиться до будь-якого ременя або пояса: працює з ременями до 7,6 см в ширину і 1,3 см завтовшки.
 • Змінюйте об’єктиви з легкістю: ваша фотокамера входить в Capture в декількох напрямках, що дозволяє швидко змінювати об'єктиви.
 • Кнопка запобіжника: поверніть кнопку швидкого блокування, щоб запобігти крадіжці та випадковому падінню камери.
 • Пластина блокування: надійно фіксує пластину швидкого спуску в кліпсі для стабілізації під час зйомки POV відео.
 • Надлегкий, ультра-міцний: алюмінієва конструкція захищена від негоди із задньою панеллю покритою армованим скловолокном нейлоном.

Крім того, CapturePRO® поставляється з однією Proplate ™ пластин швидкого з'єднання. Ці пластини дають вам деякі додаткові переваги:

 • D-образне кільце сумісне з ременем-петлею: несучий D-образний гвинт дозволяє прикріплювати ремені як поводок або як BlackRapid® ремінь.
 • Сумісність з наручним ременем: Кожна пластина має принаймні 1 петлю для наручного ремінця, так що ви зможете використовувати наручний ремінь і Capture водночас. Також працює з Peak Design Micro Anchors™.
 • Анодована механічно оброблена конструкція. PROplates ™ мають більш гладку, тверду обробку, ніж наші стандартні пластини, надаючи вам додаткову плавність в роботі.


Capture поставляється з передвстановленою пластиною PROplate™:

ARCAplate - Це стандартна пластина Proplate™. Підходить для більшості головок штативів ARCA, входить в Capture в 4-х напрямках, 4 петлі для Micro Anchors™ або ручних ременів.

DUALplate – Маєте штатив Manfrotto® RC2? Ви хочете DUALplate™. Підходить для Manfrotto RC2 і ARCA штативів, входить в Capture в 2-х напрямках, і має 2 петлі для ременя.


Характеристики
Характеристики
Тип товару Кріплення
Чохол В комплекті
Бренд товару Peak Design
Матеріал Алюміній
Зовнішні розміри 10.4 см х 5.2 см х 2.8 см
Вага 110 г
Гарантія 3 роки
Артикул виробника CCC-2.0PA
Відгуки (4)
Іван
Іван
29.09.2015
По ходу кріплення не дуже розкручене в Україні, але воно реально класне. Для подорожі з фотоапаратом в Карпати - це найкращий варіант.
Иван Николаевич
Иван Николаевич
17.07.2015
Отличное крепление. Хорошо крепится как на рюкзак так и пояс. Для небольших фотоаппаратов и для мыльниц вообще лучший вариант. Спасибо, что помогли в выборе.
Петро
Петро
12.12.2014
Не розумію, як я жив раніше без цієї штуки. Реально класний девайс. В мене правда Кенон 600 з 24-105, то штани не обтягує. Не знаю, як він буде себе поводити з важкими апаратами, але я себе почуваю комфортно.
Дмитрий
Дмитрий
10.12.2014
Купил себе крепление и повесил его на пояс. У меня 5дмарк3 с 16-35 и 135. В основном снимаю свадьбы. С креплением пик дизайн удобно менять объективы, хотя было бы еще удобней, если бы у меня было два фотика и я бы менял фотоаппараты, а не стекла ))
Качество сборки отличное. Крепление продумано и его комфортно носить на обычном поясе. Если же конечно на него повесить камеру с большим объективом, то лучше тогда использовать в паре со специальным поясом для фототехники.
Рекомендую всем профессионалам!