0
0
0

Адаптер Scosche motorMOUTH II stereo

Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Колір: Чорний
Тип товару: Адаптер
Бренд товару: Scosche
Гарантія: 6 місяців
Артикул виробника: BTAXS
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

Scosche motorMOUTH II stereo - автомобільний Bluetooth Handsfree & Streaming Audio стерео адаптер забезпечує високоякісне прослуховування музики через стерео систему автомобіля з функцією hands - free прийому і відповіді на дзвінки і підтримує наступні Bluetooth профілі:

  • A2DP (профіль високоякісної передачі стереозвуку по радіо каналу Bluetooth),
  • HFP (Handsfree Profile), відповідальний за відповідь, закінчення або відмова від вхідного дзвінка, регулювання гучності розмови, автоматичний набір останнього номера.

Підключення

Автомобільний Bluetooth стерео адаптер просто підключається до AUX входу автомобільної стерео системи та по Bluetooth з'єднується зі смартфоном, дозволяючи передавати стерео музику на акустичну систему вашого автомобіля, приймати і відповідати на вхідні дзвінки.

Входить в постачання Y-аудіо перехідник дозволяє підключати до авто стерео системі і альтернативне джерело стерео звуку через стандартний 3,5 мм аудіо кабель.

Управління

Управління Bluetooth адаптером відбувається або по Bluetooth з'єднанню зі смартфона, або з використанням кнопки на самому адаптері, що дозволяє легко включати і вимикати адаптер, переводити в режим сполучення, відповідати і закінчувати виклики, переходити на другу лінію, набирати останній номер.

При прийомі вхідного дзвінка під час прослуховування музики - музика ставиться на паузу на час розмови.

Обробка звуку

Для ехоподавлення в Bluetooth адаптері використовується DSP процесор c Echo Cansellation, що дозволяє знизити рівень фонових шумів до 35% і добитися кристальної якості звуку навіть при шумі, коли авто рухається. Bluetooth стерео адаптер використовує версію Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate) для прискорення передачі даних і працює на відстані до 10 м.

Батарея

Bluetooth адаптер оснащений літієво-іонною батареєю (125 mA), яка забезпечує 5 годин безперервного прослуховування музики або розмови. Стерео Bluetooth адаптер штатно оснащується автомобільною зарядкою від прикурювача. Зарядка батареї адаптера здійснюється по USB кабелю, який також входить в комплект поставки. Час зарядки - до 2-х годин.

Комплект поставки

  • Автомобільна зарядка з кабелем
  • Аудіо 3.5 мм кабель
  • Аудіо Y - перехідник для проводового 3.5 мм підключення аудіо пристроїв
  • Аудіо 3.5 мм кредл з мініджеком
  • USB кабель для зарядки пристрою.
Характеристики
Характеристики
Колір Чорний
Тип товару Адаптер
Бренд товару Scosche
Гарантія 6 місяців
Артикул виробника BTAXS
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.