Новинки Fitbit Charge, Fitbit Charge HR та Fitbit Surge

Новинки Fitbit Charge, Fitbit Charge HR та Fitbit Surge

Компанія Fitbit презентувала три нові фітнес-пристрої різного рівня функціональності та цінової категорії.

Найпростішим є фітнес-браслет Fitbit Charge. Він вміє відслідковувати кількість пройдених кроків, пройдену відстань, витрачені калорії, кількість поверхів, на які піднявся користувач і відстежувати фази сну (і будити людину в найбільш підходящий для неї момент). На браслеті є невеликий дисплей, на який виводяться пройдені кроки, годинник та інша корисна інформація. Час автономної роботи до 7 днів.

Fitbit Charge HR відрізняється від попередньої моделі наявністю датчика серцевого ритму. Час автономної роботи до 5 днів. Ціна даного браслету складе $ 149,99. Обидві моделі мають волого та пилозахищений корпус і не бояться занурень у воду на глибину до 10 м.

Fitbit Surge - це розумний годинник від Fitbit, який поєднує в собі всі корисні функції браслетів Fitbit. Цей годинник має 1,26 дюймовий монохромний екран, на який буде виводитись інформація про ваші тренування, серцевий ритм, спалені калорії та інша інформація. Годинник Fitbit Surge має вбудовані датчики серцевого ритму, компас, гіроскоп, акселерометр, датчик освітленості і модуль GPS. За допомогою фірмового додатка можна відстежувати свої маршрути, харчування та досягнення в тренуваннях. Час автономної роботи до 7 днів. Ціна $ 249,99.


Fitbit Charge вже надійшов у продажі. Щодо Fitbit Charge HR та Fitbit Surge, то ці гаджети надійдуть у продаж вже на початку 2015 року. Кожний браслет буде доступний у чотирьох різних кольорах та трьох варіантах довжини ремінців.Комментарии

Напишите комментарий

Ваш комментарий*

Пока нет отзывов
Epic Eagle_creek Поміняй валізу Vipole