Як вибрати корпоративний подарунок

Як вибрати корпоративний подарунок

Подарунки - дуже важлива частина соціального життя. Обдаровуючи людину, ми висловлюємо йому свою симпатію і показуємо цінність для нас, а відповідна вдячність скріплює взаємини.

Не менше значення культура дарування подарунків грає і в професійному житті. Подарунки клієнтам - це один з кращих способів збільшити лояльність до вашого бренду, таким жестом можна висловити повагу партнерам, а подарунки колегам демонструють вдячність за виконану роботу і покращують атмосферу на вашому підприємстві.

Подарок

Корпоративні подарунки повинні бути не менш продуманими, ніж подарунки друзям або родичам, тому до підбору подарунка треба підійти з великою відповідальністю. Дуже важливо не потрапити в халепу. Незважаючи на те, що ми проводимо на роботі багато часу, колег ми можемо знати недостатньо добре, щоб зробити правильний вибір, до того ж в робочому колективі виявляються люди абсолютно різних інтересів і уподобань. Одночасно з тим подарунки повинні бути рівноцінні, щоб не викликати ні в кого почуття заздрості або образи.

Корпоративный подарок

Хорошим рішенням буде зробити вибір на користь практичного подарунка, і ваші колеги або партнери будуть з вдячністю їм користуватися. Можна зробити всім однаковий подарунок, і персоналізовано додати дарчий напис або привітання. Така увага знайде відгук у серцях ваших колег. Адже добрі слова і щирі побажання також мають величезне значення.

І ось тут добрим варіантом можуть стати рюкзаки Bobby від XD Design, адже це ідеальне рішення для ділових людей, які повинні бути завжди на зв'язку. Всі конструктивні деталі рюкзака продумані для того, щоб уберегти мобільні пристрої, які необхідні протягом дня. І не тільки від дощу, вітру, сонця або механічних пошкоджень, але і злодюжок, які неминуче зустрінуться вам в мегаполісі.

Bobby - це неформальна назва англійських поліцейських, і рюкзак функцію захисту вашого майна виконує не гірше:

Bobby

міцний чотирьохшаровий матеріал, стійкий до порізів
- прихована блискавка
- секретні кишеньки на спинці і лямках рюкзака для швидкого доступу до проїзних і пластикових карт
- usb-порт, який з'єднає телефон із зарядним пристроєм всередині, - не знімаючи рюкзака, можна підзарядити мобільний
- два укріплених відділення для ноутбука і планшета
- рюкзак відкривається на 30 - 90 - 180°

І ще багато різних плюсів:).

XD Design розробив  кілька лінійок рюкзаків різних типів, розмірів і кольорів, щоб задовольнити найвибагливіші смаки.

Примеры рюкзака с брендированием

На рюкзак ми можемо нанести логотип вашої компанії.

Примеры рюкзака с брендированием

Вибирайте, замовляйте, даруйте подарунки!Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic Eagle_creek_10% Quechua Vipole